Sesli Chat Siteleri, SesliChat

Sesli Chat 0 20 Haz Ctesi 02:38 71 Görüntüleme

     Sevgili HitSesliChat kullanıcıları Google arama motorlarında Sesli Chat anahtar kelimesinde sıraya girebilmek için bir çok sesli chat sitesinin ismimizi kullandığını tespit ettik. Arkadaşlar HitSesliChat siteleri diye bir kavram yoktur. SesliChat SesliSohbet sitesinin tek bir girişi vardır.

     Sesli Chat sitemizin user çoğunluğundan yararlanmak isteyen site sahibi ve destekçisi olan kullanıcılarının ismimiz altında reklam yapmak ve sıralamada yer edinmek için ismimizi baz alan anahtar kelimeler kullanarak aslı olmayan makaleler yazmaktadırlar. Sesli Chat sistemlerinin birden fazla girişi varmış gibi göstererek kullanıcılarımızı yanıltmaya yönelik davranışlarda bulunan siteleri dikkate almamanızı önemle rica ederiz. SesliChat sistemleri yıllardan beri tek bir giriş kullanmıştır. Diğer domain ( alan adları ) sadece ana giriş olan sitemize bağlı kalmışlardır. Kısacası arkadaşlar Google arama motorunda Sesli Chat adı altında arama yaptığınızda karşınıza çıkan diğer domainlerin bizle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

    Sesli Chat sitemizin sohbet paneline giriş yaparak sitemizin diğer taklit sitelerden farklı ve orjinal Sesli Chat girişi olduğunu anlarsınız. Sitemize giriş için lütfen SesliChat bağlan butonuna tıklayınız. Keyifli vakitler geçirmek dileği ile iyi sohbetler dileriz.