Sesli Sohbet

0 17 Haz Cuma 15:09 997 Görüntüleme

Bir yazı türü olan sohbet ; bir kişinin günlük olaylarla ilgili duygu ve düşüncelerini, karşısındaki kişiler ile konuşuyormuş gibi anlattığı yazı türüne “sohbet” denir. Sohbetin bir çok çeşiti vardır. Bunlardan birisi yazılı sohbettir. Yazılı sohbet sisteminde kullanıcılar karşısında ki kullanıcılara duygularını yazılı olarak ifade etmektedirler. Ancak normalde doğru olanı karşı
nızdaki kişiler ile sesli konuşmaktır. O zaman duygu daha çok ağır basar ve samimiyet artar.

İşte o yüzden Sesli Sohbet (Chat) daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Çoğu kullanıcılar yazılı chat sisteminden sesli chat sistemine geçiş döneminde zorlansalar da Sesli Chat sistemleri kısa sürede popülerliğini artırmıştır. Sesli Sohbet ile karşıda ki kişiyi daha yakından tanıyabilir , onun hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Çünkü sesli sohbet sistemlerinde sadece kullanıcıların sesini değil Kamera imkanlarından da yararlandığınız için görüntülerini de görebiliyorsunuz.

Sesli Sohbet adı altında bir çok site kuruldu. HitSesliChat.Com da sizlere bu alanda hizmet vermektedir. Sitemizde gönül rahatlığıyla Kameralı Sohbet ayrıcalığından da yararlanarak arkadaşlarınızla Sohbet edebilir yeni arkadaş ortamı kurabilirsiniz. Sitemiz de Sesli ve Kameralı sohbet sistemlerinden yararlanmak tamamen ücretsizdir. Sizler de sistemimizden biran önce yararlanmak için sesli sohbet giriş butonuna tıklayarak kendinize özgü rumuz yazıp sistemimize giriş yapabilirsiniz. Sonrasın da sizleri eşsiz bir sohbet ortamı beklemektedir. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile iyi sohbetler dileriz.