SesliChat Ücretsiz Site Sahipliği Yetkisi

Sesli Chat 0 20 Haz Ctesi 02:15 147 Görüntüleme

    Sevgili SesliChat kullanıcıları sesli sohbet siteniz HitSesliChat sitesinde site sahipliği yetkisi artık ücretsiz olarak verilecektir. Dileyen kullanıcımız SesliChat Site SahibiSesli Chat CeoSesliChat YönetimSesliChat GörevliSesliChat OwnerSesliChat KingSesliChat Root, Sesli Chat systemAgent, Sesli Chat KingAdmin, Sesli Chat BigBoss görevlerini ücretsiz alabilecektir.

   Bahsi geçen yetkileri alınabilmesi için kullanıcılarımızın ücretsiz üyelik kaydını yapması ve sitemizde minumum 8 saat online zaman geçirmesi gerekmektedir. Bu şartları yerine getiren arkadaşlara ücretsiz olarak site sahipliği yetkisi verilecektir. Sitemiz de normal üyeden yetkilisine kadar herkes eşittir. Sadece sitemize daha çok değer veren ve önemseyen arkadaşları ayırt edebilmek için böyle bir uygulamaya geçmiş bulunmaktayız. Detaylı bilgi için yönetimimiz ile irtibata geçmenizi öneririz.

     SesliChat sesli sohbet sitemize bağlanmak ve sitemizin sizlere sunduğu ücretsiz avantajlardan yararlanabilmek için lütfen sitemizin sohbet girişinden panelimize giriş yapınız. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile iyi sohbetler dileriz.