351Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliChat User Sayısını Artırma

Değerli Sesli Chat kullanıcıları bu makalemde sizlere sesli chat sitelerinde user sayısını nasıl artırdıklarını ve bu işlemi yaparken hangi sistemi kullandıklarını anlatacağım. Aslında kalabalık gördüğünüz bir çok sesli chat sitesi sandığınız gibi olmadığını anlayacaksınız.

Boot user programları ile siteye onlarca kullanıcı sokabiliyorlar. Bu kullanıcılar aslında gerçek birer kişi değiller, Sadece bir kişi kendi cihazında kullandığı program ile siteyi kalabalık göstermektedir. Siteye giriş yapan gerçek kullanıcılar sitede yüzlerce kişinin olduğunu sanmaktadır. Oysa ki sanıldığı gibi değil hepsi fake kullanıcıdır. Bazı Sesli Siteler ise siteye giriş yapılan Domain farklı , Panel girişinin olduğu Subdomain farklı, Odaya düşüldüğünde odaların kullanıldığı site farklı.. Kısacası arkadaşlar siz bir siteye giriyorum diye düşünürken aslında birden çok sitenin içeriğinden geçtiğinizden haberiniz olmuyor. Biz site yönetimi olarak daima tek yönetim tek site prensibinden yola çıkarak birleşme yapmadan tek başımıza kullanıcılara hizmet sunduk. Bunu da yıllarca başardık. Hiç bir zaman kullanıcılarımızı kandırmak için fake (boot) user  ile sistemimize giriş yapmadık. Hep gerçekçi olduk öylede devam edeceğiz.

Sesli Sohbet sistemimizden yararlanmak için Sesli Sohbet Tıkla butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile iyi sohbetler dilerim.

Yazar : WebSeoDizayn
16 May 2020
123 Görüntüleme

Tags:


Gönder